Sucha karma TROVET HLD

blog_2

Sucha karma dla poszczególnych psów TROVET HLD (nosząca również nazwę ,,Highly Digestible Liverprotecting Diet”) polecana jest przy licznych chorobach układu pokarmowego.

Ukazuje się zatem, że swoista dieta TROVET HLD posiada zróżnicowane składniki dość wysokiej jakości, które są jednocześnie przyswajalne oraz wspomagają określone funkcje wątroby. Skutkuje to tym, że dieta wspiera owy metabolizm tłuszczu dzięki dość wysokiemu poziomowi substancji tak zwanych lipotropowych (czyli lecytyna oraz cholina). Ukazuje się, że do wskazań zalicza się między innymi liczne choroby przewodu pokarmowego, jak i również niewydolność wątroby, przeciwwskazania:, jak i również dietę bezpieczną dla naszych szczeniąt. Firma produkująca ową karmę wskazuje, że karma ta posiada następujący skład: mielona kukurydza, mięso z kurcząt /> 30%/, mięso z kurcząt wstępnie trawione enzymami, jęczmień, tłuszcz zwierzęcy, olej sojowy, pszenica, pulpa buraczana, cholina, lecytyna, siarczan miedzi, siarczan żelaza, tlenek manganu, tlenek cynku, witaminy, suszone drożdże piwne.

Musimy być również świadomi, że dieta Trovet HLD to kompletna oraz zbilansowana dieta przeznaczona przede wszystkim dla psów wymagających bardzo wysoko przyswajalnego, a co za tym idzie dość łatwo strawnego pokarmu. Zatem dieta Trovet HLD przeznaczona została do terapii żywieniowej naszych psów z licznymi chorobami wątroby, jak i również trzustki oraz zaburzeniami przewodu pokarmowego. Skutkuje to również tym, że specjalnie skomponowane poszczególne składniki odżywcze zapewniają w szczególności zwolnienie oraz zahamowanie procesu destrukcji owej tkanki wątrobowej oraz  komórek trzustki.

Powinniśmy mieć na uwadze, że owe zastosowanie białka wysokiej jakości pozwala jednocześnie na zaspokojenie zapotrzebowania związanego z ową regeneracją komórek. Co za tym idzie w celu poprawy występującego metabolizmu wątrobowego zastosowano również zdecydowanie większy poziom witamin z grupy B, jak i również lecytyny oraz choliny. Zaleca się stosować ją w czasie leczenia owej niewydolności wątroby, którą poleca się jednocześnie stosować poszczególną dietę TROVET HLD przez okres sześciu miesięcy.