ROYAL CANIN Hepatic

blog_2

 

 Jako właściciele naszych zwierząt jesteśmy świadomi, że ,,ROYAL CANIN Hepatic” to bez wątpienia weterynaryjna formuła stworzona przede wszystkim w trosce o potrzeby naszych dorosłych psów, która jednocześnie dba o idealne działanie wątroby w sytuacji wystąpienia chorób bądź niewydolności.

Ukazuje się, że przedstawiana wątroba jest bez wątpienia organem o niezwykłych zdolnościach tak zwanych samoregeneracyjnych, a co za tym idzie owy zbilansowany pokarm towarzyszy we wsparciu owego procesu. Jest również odpowiedzialna za ogrom życiodajnych funkcji, w związku z czym jej sprawne funkcjonowanie jest bardzo ważne dla zdrowia naszego pupila. Potrzeby te doskonale rozumie również firma ,,Royal Canin”. W związku z czym jej karma to bardzo starannie skomponowana mieszanka wysokiej jakości składników odżywczych, a co za tym idzie również niezbędnych dla bardzo dobrego zdrowia poszczególnych narządów wewnętrznych. Jesteśmy zatem świadomi, że zbilansowany poziom dość wysokiej klasy białka w żaden sposób nie obciąża wątroby, a co za tym idzie błonnik pozwala w usunięciu szkodliwych toksyn z owego narządu. Skutkuje to również tym, że zredukowanie to obniża owe ryzyko gromadzenia w komórkach wątroby. 

Specjaliści wskazują również, że wyważona w odpowiedni sposób receptura pozwala zaspokoić w pewien sposób zwiększone ,,zapotrzebowanie energetyczne”, a co za tym idzie również gwarantuje zdrowie poszczególnego układu immunologicznego.  Producent ukazuje, iż skład opisywanej karmy jest następujący: ,, ryż, kukurydza, tłuszcze zwierzęce, izolat białka sojowego*, hydrolizat białka zwierzęcego, pulpa buraczana, sole mineralne, olej sojowy, włókno roślinne, olej rybny, fruktooligosacharydy, wyciąg z aksamitki wzniesionej (źródło luteiny). DODATKI (na 1 kg karmy):

Dodatki dietetyczne: Witamina A: 11600 UI, Witamina D3: 1000 UI, E1 (Żelazo): 115 mg, E2 (Jod): 4,3 mg, E5 (Mangan): 53 mg, E6 (Cynk): 212 mg, E8 (Selen): 0,38 mg - Konserwanty - Przeciwutleniacze. SKŁADNIKI ANALITYCZNE: Białko surowe: 16% - Oleje i tłuszcze surowe: 16% - Popiół surowy: 4,7% - Włókno surowe: 2% - Nienasycone kwasy tłuszczowe: 43 g/kg - Miedź ogółem: 5 mg/kg - Sód: 0,2% - Potas: 0,9% - Energia metaboliczna: 4043 kcal/kg. *L.I.P.: białko wyselekcjonowane ze względu na bardzo wysoką przyswajalność”.  Podsumowując długie doświadczenie Royal’a w aspekcie żywienia połączone jednocześnie z fachową wiedzą ekspertów w szczególności z dziedziny weterynarii, jak i również dietetyki oraz hodowców pozwoliły na aspekt skomponowania unikatowej formuły, która jednocześnie gwarantuje naszemu pupilowi długotrwałe zdrowie oraz świetne samopoczucie danego dnia.