EUKANUBA Intestinal Formula

blog_2

,,EUKANUBA Intestinal Formula’’ to jednocześnie mieszanka dość wysokiej jakości łatwostrawnych składników oraz włókien skomponowana w trosce o liczne potrzeby psów cierpiących w szczególności na stany zapalne żołądka, jak i również jelit oraz trzustki. Ukazuje się, że o wyjątkowości tejże receptury decydują przede wszystkim: niski poziom tłuszczu, jak i również dobroczynne kwasy tłuszczowe omega-3 oraz 6, cy nawet witamina E. następnie wskazuje się na prebiotyki pozyskiwane z tak zwanych pulp buraczanych.

Producenci ukazują, że karma składa się kolejno z: ,,śruta kukurydziana, mąka ryżowa, mączka z kurcząt, mięso z kurcząt, mączka rybna, suszona pulpa buraczana, mięso z kurcząt wstępnie trawione enzymami, tłuszcz zwierzęcy, suszone cate jaja, suszone drożdże piwne, fosforan dwuwapniowy, fruktooligosacharydy (FOS), chlorek potasu, siemię lniane, DL-metionina. mięso z kurcząt, mięso z ryb morskich, mąka ryżowa, śruta kukurydziana”. W tym miejscu powinniśmy również zadać pytanie jak wygląda dawkowanie przedstawianej karmy. Ukazuje się, że piesek osiągający wagę do dwóch kilogramów powinien otrzymać maksymalnie do pięćdziesięciu pięciu gram dziennej dawki. Natomiast pies ważący do pięciu kilogramów może przyjąć maksymalnie dziewięćdziesiąt pięć gram. 

Nasza analiza zawiera również psy ważące od dziesięciu do siedemdziesięciu kilogramów. Nie trzeba pisać, że dawka dzienna w tych przedziałach różni się od siebie, ale podając różnicę należy ukazać, iż ten ważący dziesięć kilogramów maksymalnie może zjeść sto pięćdziesiąt gram, a ten ,,największy” pięćset czterdzieści pięć gramów. Musimy mieć również na uwadze, że w przypadku dość ostrych zaburzeń jelitowych powinno się podawać karmę ,,EUKANUBA Intestinal Formula” przez około dwa  tygodnie, do dwóch miesięcy w sytuacji regulacji metabolizmu oraz od trzech do dwunastu tygodni, jako swoista odpowiedź na dość nieprawidłowe trawienie i jako codzienny posiłek przy dość przewlekłej niewydolności poszczególnej trzustki. Największymi zaletami są na pewno niski poziom tłuszczu, który reguluje aktualny proces trawienia oraz jednocześnie zmniejsza owe ryzyko występowania sporej biegunki.