HILL'S Canine i/d

blog_2

HILL'S Canine i/d – jest to sucha karma, która jest przeznaczona dla dorosłych psów, które jednocześnie cierpią na wrażliwość żołądka oraz układu pokarmowego i stany zapalne trzustki oraz jelit. W związku z czym poszczególne alergie żywieniowe mogą stać się przyczyną występowania licznych problemów z trawieniem. W związku z czym tak ważne staje się, aby wybrać dla naszego pupila idealny pokarm. Zatem formuła i/d od firmy HILL'S, to bez wątpienia kompletna mieszanka najwyższej jakości substancji odżywczych oraz witamin i minerałów oraz kwasów tłuszczowych gwarantująca jednocześnie jak najlepsze samopoczucie poszczególnego dnia.

Skutkuje to tym, że składniki pokarmowe zostały również zredukowane, a co za tym idzie gluten oraz białko sojowe wyeliminowane, aby dzięki temu wspierać walkę z dość nieprawidłowym działaniem jelit oraz nie może obciążać dodatkowo ich żołądka. Skutkuje to tym, że zbilansowany poziom dość wysokiej klasy białka pochodzenia zwierzęcego oraz  węglowodanów pozwoliło jednocześnie na stworzenie receptury, która jednocześnie gwarantuje uczucie sytości na zdecydowanie dłużej, dzięki czemu owy układ pokarmowy naszego  pupila nie będzie zatem narażony na dość częste oraz ciężkie czy duże porcje posiłków.

   Dzięki stosowaniu owej karmy HILL'S Canine i/d każdy pupil będzie cieszył się nie tylko łatwostrawnym, ale również pożywnym jedzeniem, ale również  doskonałym zdrowiem, czy wolną od alergii skórą i piękną sierścią. Przy przedstawianiu owej karmy można spotkać się z takimi opiniami, jak: ,,tylko ta karma zapewniła mojej suni odpowiednią kondycję. Przedtem biegunki występowały bardzo często, teraz (pod warunkiem że nic nie chapnie) biegunki ustąpiły całkowicie. Nie proponuję mieszać z karmą dokupioną w markecie, pies od tego nie przytyje, a to co się zaoszczędziło na ilości trzeba wydać na leki.

Z czasem pies dochodzi do swojej wagi i sam dzieli sobie dawkę dzienną na dwie porcje. Gorąco polecam ten produkt”. Inna osoba pisała, że: ,,nasz psiak po przejściach z zapaleniem jelit został ustawiony na tej karmie. Nie dość, że mu bardzo smakuje, to chwilowo przeszły dolegliwości. Zobaczymy jak będzie przy dłuższej diecie, ale póki co jest bardzo ok. Wcześniej psiak jadł wyselekcjonowane mięso z kurczaka i ryż. Niby najlepsza dieta, ale były problemy. Karmę gorąco polecam”.