EUKANUBA Intestinal Formula for Puppies

blog_2

Wskazuje się, że ,,EUKANUBA Intestinal Formula for Puppies” jest to mieszanka dość wysokiej jakości łatwostrawnych składników, a poza tym włókien skomponowana jednocześnie w trosce o liczne potrzeby szczeniąt cierpiących jednocześnie na stany zapalne żołądka, jak i również jelit oraz trzustki. O wyjątkowości owej receptury decydują przede wszystkim: niski poziom tłuszczu, jak i również dobroczynne kwasy tłuszczowe omega-3 oraz 6, jak i również witamina E, czy prebiotyki pozyskiwane z pulp buraczanych, FOS (fruktooligosacharydy) oraz MOS (mannanooligosacharydy). Przedstawia się, że w przypadku wystąpienia dość ostrych zaburzeń jelitowych powinno się podawać karmę ,,EUKANUBA Intestinal Formula for Puppies” przez okres dwóch tygodni oraz od trzech do dwunastu tygodni.

 Jest to traktowane jako odpowiedź na dość nieprawidłowe trawienie, a co za tym idzie należy je stosować w formie codziennego posiłku przy dość przewlekłej niewydolności owej trzustki. Wskazówka jest, że można ją używać w momencie do szóstego tygodnia życia małego psiaka. Do najważniejszych zalet zalicza się kolejno: niski poziom tłuszczu, który reguluje proces trawienia oraz zmniejsza jednocześnie ryzyko występowania tejże biegunki. Poza tym ukazuje się również na kwasy tłuszczowe omega-3 oraz6, które łagodzą podrażnienia skóry i gwarantują piękną, a jednocześnie błyszczącą sierść.

Powinniśmy być również świadomi, iż MOS wspomagają poszczególne usuwanie bakterii patogennych, a witamina E poprawia w odpowiedni sposób działanie naturalnego układu odpornościowego. Wskazuje się również na udowodnioną naukowo redukcję występującej płytki nazębnej. Producenci wskazują również na: ,,mączka z kurcząt, śruta kukurydziana, mąka ryżowa, mięso z kurcząt, tłuszcz z kurcząt, suszona pulpa buraczana, mięso z kurcząt wstępnie trawione enzymami, suszone całe jaja, olej z ryb, suszone drożdże piwne, fruktooligosacharydy (FOS), chlorek sodu, siemię lniane, chlorek potasu, DL-metionina”. Wskazuje się, że poszczególne dawkowanie rozpoczyna się już od dziewięćdziesięciu pięciu gram, a kończy na trzystu dwudziestu pięciu gramach.