HILL'S Canine l/d

blog_2

Wskazuje się, ze ,,HILL'S Canine l/d” jest to sucha karma przeznaczona w szczególności dla dorosłych psów dla owego wsparcia idealnego funkcjonowania wątroby. To właśnie ona jest bardzo ważnym narządem wewnętrznym w organizmie naszego psa. Jest ona odpowiedzialna za ogrom życiodajnych funkcji.

Zalicza się do nich między innymi produkcję żółci niezbędnej jednocześnie w procesie trawienia, jak i również wchłanianie licznych składników odżywczych, a co za tym idzie również filtrowanie toksyn we krwi i magazynowanie witamin czy minerałów. Ma to również niebywałą zdolność do owej regeneracji, a co za tym idzie odpowiednia dieta odgrywa bardzo istotną rolę w przedstawianym procesie. Ciekawostką dość istotną jest również fakt, że owa formuła l/d od firmy HILL'S to bez wątpienia kombinacja najwyższej jakości występujących składników odżywczych, a co za tym idzie niezbędnych w walce z licznymi chorobami wątroby.

Zatem kompleks licznych witamin zawartych jednocześnie w karmie pozwala w sposób zabezpieczający wątrobę przed kolejnymi uszkodzeniami i ogranicza negatywne skutki tak zwanej reakcji utleniania. W związku z czym liczne kwasy tłuszczowe omega-3 oraz 6 usprawniają jednocześnie działanie naturalnego układu odpornościowego, zatem nasz pupil będzie miał możliwość cieszyć się idealnym zdrowiem poszczególnego dnia, a co za tym idzie my jego towarzystwem przez kolejne lata.  Czy ma zalety? Jeżeli tak to jakie? Ukazuje się, że zalety te są następujące: L-karnityna, która jednocześnie pozwala utrzymać odpowiedni poziom metabolizmu tłuszczów w ,,wątrobie” naszego psa.

Następnie ukazuje się, że tak zwany umiarkowany poziom białka, który jednocześnie zmniejsza obciążenie tejże wątroby. Następnie ukazuje się, że witaminy, jak i substancje, które pozwalają na zdecydowanie szybszą regenerację tkanki wątroby naszego psa. Kolejną zaletą jest na pewno kompleks dobroczynnych witamin, które jednocześnie mają również zbawienny wpływ na owe działanie organów wewnętrznych. Podsumowując ukazuje się, ze przedstawiona ,,Firma HILL'S” troszczy się w sposób szczególny o jakość wykonywanych karm, w związku z czym komponuje ją jedynie z naturalnych, a co za tym idzie najwyższej klasy owych składników pochodzących między innymi z Ameryki Północnej.